Резюме банковских специалистов и вакансии банков Киева и Украины
Начало / Банковские вакансии / VIP-вакансии / Резюме / Добавить вакансию / Добавить резюме / Поиск / Статьи / _Партнеры_
Быстрый поиск:
/ Банковские новости / Афиша / Банковские технологии / Образование / Отдых /
Медиапартнеры

Партнеры
Реклама
Продукты и решения в информационных технологиях
Райффайзен Банк Аваль VIP - вакансии
Райффайзен Банк Аваль

Райффайзен Банк Аваль входить до банківської холдингової групи Райффайзен Інтернациональ Бенк-Холдинг АГ , чий сталий авторитет ґрунтується на професіоналізмі персоналу банків - членів Групи та розвиненій корпоративній культурі, яка гармонійно поєднує жорсткі вимоги до професійних і моральних якостей співробітників із заохоченням їх підприємливості, ініціативності та прагнення до самовдосконалення. Райффайзен Банк Аваль заснований 27 березня 1992 року.
Він є одним із найбільших українських банків, посідає перше місце серед банків України за розміром статутного капіталу, а також займає провідні позиції на ринку фінансових послуг. Послугами Банку користуються більш ніж 3,2 млн. приватних та понад 200 тис. корпоративних клієнтів. Серед останніх такі відомі підприємства як ВАТ «Алчевський металургійний комбінат», ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат», СП "UMC", ВАТ «Укртелеком», ВАТ «Галактон», НАЕК «Енергоатом», ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара», ЗАТ «Росинка» тощо. Загальнонаціональна мережа Райффайзен Банку Аваль включає більше 1400 структурних підрозділів, розташованих у всіх регіонах України. 2002 року Банк увійшов у «Топ-100 банків Центральної та Східної Європи» рейтингового агентства Standard & Poor’s.
Провідні українські видання неодноразово визнавали Банк Аваль кращим банком України за найважливішими показниками. Звання «Кращий банк України» Райффайзен Банку Аваль присвоїв і міжнародний журнал фінансових ринків Euromoney. За підсумками опитування читачів українського англомовного тижневика Kyiv Post Райффайзен Банк Аваль переміг у номінації «Найкращі банківські послуги у 2006 році». Також банк отримав нагороду «Вибір року-2006» за кращу іпотечну программу.
Провідними цінностями Райффайзен Банк Аваль є надання клієнтам послуг найвищої якості, налагодження командної роботи, сприяння професійному розвитку працівників та зміцнення лояльності персоналу. Відношення до своїх співробітників як до “внутрішніх” клієнтів – також одна із культивованих у банку цінностей, яка, до речі, виступає й важливою конкурентною перевагою банку на ринку праці.
У кадровій політиці Райффайзен Банк Аваль керується принципом: «Найкращі фахівці повинні посісти найкращі позиції!». Тому ми віддаємо перевагу висококваліфікованим професіоналам, налаштованим на постійне самовдосконалення. Динамічний розвиток Райффайзен Банк Авалю у різноманітних, часто нових для України, напрямках діяльності створює широкі можливості самореалізації як для досвідчених керівників, так і для молодих і талановитих фахівців банківської справи.
Робота в Райффайзен Банк Аваль надає очевидні переваги:
1. Можливості професійного розвитку та кар’єрного зростання у міжнародній банківській групі. Більшість керівників Райффайзен Банк Аваль – молоді менеджери, які розпочали свою банківську кар’єру декілька років тому на позиціях рядових фахівців нашого Банку.
2. Широкий спектр розвиваючих тренінгових програм, всебічні підтримка та заохочення самонавчання і самовдосконалення працівників. Корпоративні програми розвитку та навчання персоналу, розраховані на працівників всіх напрямів діяльності та рівнів управління. Через постійні інвестиції в розвиток своїх працівників, Райффайзен Інтернешнл називають «машиною з навчання персоналу». Так, згідно наших стандартів на одного співробітника припадає 3-4 учбових днів на рік. В проекті на 2007 рік бюджет навчання складає понад 3% коштів на утримання персоналу. Передбачається навчання за рахунок Банку, стажування у Головному Офісі у Відні та у банках групи Райффайзен Інтернешнл у Центральній та Східній Європі тощо.
3. Правова захищеність. Дотримання норм та вимог чинного трудового законодавства щодо умов та режиму праці, прозорість у виплаті заробітної плати, довгострокові зобов’язання по відношенню до працівників.
4. Робота у великій команді професіоналів. Банк налічує понад 17000 працівників по всій Україні, з них більше 1500 працює у Центральному Офісі. 5. Активне життя за межами роботи. Дружній колектив Райффайзен Банк Аваль стає ще більш згуртованим не тільки у процесі спільної праці, але й під час різноманітних корпоративних заходів: спортивних змагань, загальнобанківських конкурсів, туристичних поїздок, вечірок тощо.
6. Цікава, інноваційна, захоплююча, напружена робота. Кожен працівник отримує можливість продемонструвати всі свої найкращі професійні та особистісні якості. 7. Можливість реально впливати на розвиток банку через інновації, новаторство, нестандартне мислення, які втілюються у нових продуктах, технологіях, вдосконаленні процесів.
8. Гідне матеріальне заохочення, орієнтоване на достойну винагороду за відмінні результати.
9. Гарні умови праці – робочі місця, облаштовані сучасною комп’ютерною та офісною технікою, меблями, престижне розташування офісів банку.
Будемо раді працівникам:
Високопрофесійно освіченим, енергійним, цілеспрямованим, наполегливим. Відкритим до змін; спілкування, із духом взаємної підтримки, змагання та конкуренції, готовим брати відповідальність за прийняті рішення.
Підприємливим та розумно заощадливим, які розглядають банк як свою власну компанію.


Контактна особа Ковальчук Ольга
Тел.: (044)-4908820
E-mail: vacancy@aval.ua
Додаткову інформацію про Райффайзен Банк Аваль можна отримати на сайті: www.aval.ua


1. банковские IT-специалисты

Должность: фахівець 1-ої категорії відділу підтримки користувачів
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади фахівець 1-ої категорії відділу підтримки користувачів
Функціональні обов’язки
Виконання ролі диспетчера Служби підтримки користувачів, створеної на базі відділу підтримки користувачів.
· Реєстрація звернень користувачів ІТ-послуг до Служби підтримки користувачів;
· Класифікація звернень користувачів ІТ-послуг;
· Вивчення та діагностування звернень користувачів ІТ-послуг;
· Вирішення питань користувачів, для обробки яких достатньо повноважень;
· Переадресація звернень користувачів, що не можуть бути вирішеними Службою підтримки користувачів, співробітникам Департаменту ІТ, які мають відповідні повноваження;
· Інформування користувачів – ініціаторів звернень про вирішення їхнього запиту;
· Закриття роботи із зверненнями користувачів після відновлення послуг, що надаються Департаментом ІТ;
· Інформування користувачів про послуги, та продукти, що надаються

Вимоги до кандидата
Освіта, спеціальність: Базова вища технічна (у сфері інформаційних технологій).
Вимоги до знань та умінь:
Знання основ інформаційних технологій;
Комунікабельність;
Орієнтованість на клієнта;
Здатність швидко навчатися;
Стресостійкість.
Англійська мова (усна) – бажано.
Резюме надсилайте з позначкою “Фахівець відділу підтримки користувачів ”2. юристы, адвокаты

Должность: головний юрисконсульт
Дата: 25/10/2007
Описание:
Сумська обласна дирекція Райффайзен Банку Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головного юрисконсульта

Вимоги до кандидата:
Освіта: повна вища юридична освіта (спеціаліст або магістр права);
Досвід роботи у галузі правового забезпечення господарської діяльності не менше 3-х років;
вік: 25-35 років.
Вимоги до знань та умінь:
- володіння ПК : word, exсel, internet;
- знання чинного законодавства України у напрямках банківського, цивільного, трудового, податкового, господарського законодавства, орієнтуватися в змінах чинного законодавства
- знання державної мови
- комунікативні здібності, навички переконання і впливу;
- активна життєва позиція.

Банк надає своїм співробітникам оптимальні умови для ефективної праці, конкурентну заробітну плату, забезпечує можливості для професійного зростання та самореалізації.

Резюме надсилайте з позначкою “юрисконсульт Суми” на ел.адресу:
Tatiana.Stepanenko@aval.ua3. менеджеры по персоналу (HRM), рекрутеры

Должность: заступник начальника відділу підбору персоналу
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади заступник начальника відділу підбору персоналуФункціональні обов’язки:
Здійснення пошуку та підбору працівників до структурних підрозділів банку;
Оцінка резюме претендентів, організація й проведення співбесід, тестування, перевірки рекомендацій і характеристик кандидатів;
Організаційне забезпечення діяльності відділу у період тимчасової відсутності керівника;
Розробка інструктивно-методичної документації з питань оптимізації процедур підбору персоналу та взаємодії з цбого питання із бізнес-лініями;
Виконання профільних частин проектів, які плануються й впроваджуються спільно з департаментом навчання та розвитку персоналу;
Підтримка в актуальному стані бази даних з питань підбору персоналу та діяльності відділу (обробка, аналіз, класифікація, оцінка, збереження інформації), підготовка аналітичної звітності;
Моніторинг стану ринку праці у банківській сфері, рівнів заробітної плати тощо;
Вимоги до кандидата:
Вік до 40 років;
Повна вища освіта (магістр) за напрямком “Психологія” або “Економіка і підприємництво”;
Додаткова підготовка у галузі менеджменту персоналу (Perfomance Management, Recruitment Skills, Assessment Center etc.);
Практичний досвід роботи з персоналом у комерційних структурах із штатною чисельністю не менше 500 працівників мінімум 3 роки;
Високий рівень володіння письмовою та розмовною англійською;
Володіння ПК на рівні досвідченого користувача;
Вимоги до знань та умінь:
Знати:
Основи трудового законодавства;
Основи загальної та соціальної психології;
Етику ділового спілкування;
Основи організації кадрового діловодства;
Основи менеджменту;
Кон'юнктуру та інформаційні джерела ринку праці та робочої сили;

Володіти навичками:
Ефективного ділового спілкування, підготовки та проведення структурованого інтерв’ю, оцінки й тестування кандидатів;
Впровадження й супроводу систем комплескної оцінки й розвитку персоналу, управління ефектвністю, мотивування тощо;
Якісної підготовки методичних матеріалів, ділової документації, звітів, проведення презентацій.
Індивідуально-психологічні якості:
Аналітичний склад мислення. Активність, енергійність, ініціативність, організованість.
Відкритість, дипломатичність, комунікабельність, організаторські здібності.


Резюме надсилайте з позначкою “підбір персоналу”4. валютные и неторговые операции

Должность: провідний економіст відділу обліку операцій по еквайрингу
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади провідний економіст відділу обліку операцій по еквайрингу та розрахунків з міжнародними платіжними системами
Функціональні обов’язки:
Облік, аналіз операцій проведенних через банкомати, пошук спірних трансакцій, вивірення аналітичних рахунків.
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
Вища економічна, за напрямком “Економіка та підприємництво”, або “Облік і аудит”

Вимоги до знань та умінь:
обов’язкове знання ОДБ ИСАОД, та технічної програми Transmaster, володіння ПК, нормативних документів, що регламентують банківську діяльність.

Можливість роботи за змінним графіком

Резюме надсилайте з позначкою “операції по еквайрингу”


5. бухгалтеры, экономисты

Должность: провідний економіст відділу обліку операцій по еквайрингу
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади провідний економіст відділу обліку операцій по еквайрингу та розрахунків з міжнародними платіжними системами
Функціональні обов’язки:
Облік, аналіз операцій проведенних через банкомати, пошук спірних трансакцій, вивірення аналітичних рахунків.
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
Вища економічна, за напрямком “Економіка та підприємництво”, або “Облік і аудит”

Вимоги до знань та умінь:
обов’язкове знання ОДБ ИСАОД, та технічної програми Transmaster, володіння ПК, нормативних документів, що регламентують банківську діяльність.

Можливість роботи за змінним графіком

Резюме надсилайте з позначкою “операції по еквайрингу”


6. PR-менеджеры, бренд-менеджеры, маркетологи, менеджеры по рекламе

Должность: Головний фахівець відділу корпоративного маркетингу
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного фахівця відділу корпоративного маркетингу
Функціональні обов’язки:
Проведення моніторингу та аналізу маркетингових активностей банку та основних учасників банківського ринку – головних конкурентів банку, пошук і збір необхідної інформації для досліджень в сфері комунікацій, маркетингу, тощо; робота із дослідницькими агенціями, в тому числі укладання контрактів, контроль робіт, зведення інформації, надання та аналіз рекомендацій;
Планування, організація, координація та контроль за виконанням покладених завдань та роботи на регіональні дирекції/філії банку з питань реклами, маркетингу, ре-брендінгу;
Координація в плануванні бюджету та контроль використання бюджету регіональними дирекціями/філіями банку;
Надсилання запитів, збір інформації, надання роз’яснень регіональним дирекціям/філіям банку;
Координація роботи банку в сфері планування та закупівель орендованої продукції банку;
Допомога у координації та плануванні роботи з рекламними агенціями;
Контроль розробки та проведення іміджевої кампанії банку в регіонах, надання необхідних роз’яснень регіонам, надсилання запитів та обробка інформації;
Допомога в проведенні інших активностей банку, в тому числі організації корпоративних заходів та зовнішніх маркетингових й PR заходів, BTL, тощо;
Співпраця з зовнішніми партнерами банку та внутрішніми підрозділами у питаннях забезпечення роботи відділу технічними засобами, дизайну матеріалів, поставок, та ін. за потребами.
Освіта, спеціальність: вища економічна освіта
Спеціалізація у сфері маркетингу є перевагою.
Досвід роботи у сфері маркетингу, реклами, аналізу та планування бізнес процесів не меньше 3 років. Досвід в підготовці бізнес процесів та плануванні маркетингового процесу, організація та контроль за виконанням планів, діловодство є перевагою.
Вимоги до знань та вмінь :
Вільне володіння англійською, українською, російською мовами.
Вільне володіння ПК (програми Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Lotus Notes).
Необхідні якості: вміння визначати пріоритети і виконувати завдання своєчасно, налагоджувати партнерські та робочі стосунки, здатність працювати в команді та в умовах стислих термінів, комунікаційні здібності, ініціативність, відповідальність, гнучкість.

Резюме надсилайте з позначкою “корпоративний маркетинг “
7. специалисты казначейств, расчетных палат

Должность: Начальник відділу депозитарних операцій
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади начальник відділу
депозитарних та бухгалтерських операцій
Функціональні обов’язки
Розробка внутрішніх документів Зберігача;
Робота з нерезидентами, ІСІ, ПФ;
Проведення бухгалтерських та облікових депозитарних операцій;
Контролюючі функції.
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
Вища економічна освіта, наявність сертифікату ДКЦПФР фахівця з депозитарної діяльності.
Досвід роботи:
В банківській системі за напрямком – депозитарна діяльність на відповідній посаді не менше 3-х років. Досвід роботи з нерезидентами, ІСІ, ПФ.
Вимоги до знань та умінь:
Вільне володіння англійською;
Навички володіння ПК (Word, excel, Internet, Depoer, ОВДП-on-line),
Навички ведення бухгалтерського обліку;
Навички обслуговування нерезидентів, ІСІ, ПФ.
Бажаний досвід роботи зі SWIFT.
Комунікативні та організаторські здібності.
Резюме надсилайте з позначкою “ депозитарна діяльність”8. юристы, адвокаты

Должность: Заступник директора Юридичного департаменту
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади Заступник директора Юридичного департаменту Банку
Функціональні обо’язки:
- Контроль за формуванням внутрішньої нормативної бази Банку;
- Координація діяльності підрозділів Банку у процесі підготовки та прийняття внутрішніх нормативних актів;
- Систематизація внутрішньої нормативної бази та контроль за виконанням внутрішніх нормативних документів;
- Методологічне керівництво та контроль за діяльністю юридичних служб відокремлених структурних підрозділів Банку;
- Аналіз та правовий супровід господарських договорів Банку на закупівлю товарів, робіт, послуг для власних потреб;
- Правовий супровід питань у сфері трудового законодавства;
- Взаємодія з державними органами з проблемних питань діяльності Банку (податкові органи, Антимонопольний комітет, Пенсійний фонд, ін).
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
- вища юридична освіта, спеціалізація у галузі адміністративного, фінансового, банківського права;

Досвід роботи : не менше 3-х років за фахом у банках, бажано з розвиненою філіальною мережею.
Вимоги до знань та умінь:
- бажано мати науковий ступінь у галузі права;
- бажане володіння спеціальними знаннями у сфері податкового, валютного, антимонопольного, трудового законодавства, права інтелектуальної власності.
- відмінні навики підготовки договорів, юридичних висновків, інших документів у сфері банківської діяльності;
- високі аналітичні здібності;
- здібності у галузі нормотворення та кодифікації нормативних актів;
- знання українського законодавства у сфері адміністративного, господарського, цивільного, фінансового, банківського, антимонопольного, трудового права;
- бажане володіння англійською мовою;
- управлінські здібності;
• користування ПК.
-
Резюме надсилайте з позначкою “Заступник директора юридичного департаменту”
9. юристы, адвокаты

Должность: Lawyer
Дата: 25/10/2007
Описание:
RAIFFEISEN BANK AVAL
is seeking highly qualified professionals for positions Lawyer
Main Tasks & Responsibilities
Legal support to the Banks’ business line dealing with corporate clients (both domestic and multinational), in particular, in the following areas:
- Credit, deposit and collateral contracts;
- Account opening and maintenance;
- Cash management;
- Project financing;
- International investments;
- Cross border financial transactions;
- Currency control;
- Taxation;
- Securities deals.
Qualification
- Law degree obtained from Ukrainian or foreign University;
- Specialization in banking and financial sector law is desirable;
- 1+ years experience in the banking system or in legal business in Ukraine or abroad, comprising broad expertise in the sphere of international finance and banking practices as well as of communication with international clients.
Skills and abilities:
- Excellent command of English (legal English) is a must;
- Excellent drafting skills relevant to documents in the major areas of banking practices;
- High analytic skills;
- Knowledge of Ukrainian commercial, civil, financial and banking legislation;
- Adherence to international standards of legal practices;
PC user.

Your application send, with addition “Lawyer”10. специалисты по недвижимости, строительству, развитию зданий и сооружений

Должность: Провідний/ головний експерт експертно-майнового центру
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади провідний/ головний експерт експертно-майнового центру
Функціональні обов'язки:
- управління проектами Банку в сфері нерухомості, вартість яких перевищує 10 млн. грн.;
- проведення юридичного аудиту документів на нерухомість, та діяльності юридичних осіб-власників нерухомості, що продають власні корпоративні права (due diligance);
- управління об’єктами нерухомого майна;
- управління ризиками в сфері нерухомості;
- участь в розробці та втіленні ефективних схем з придбання, відчуження та оренди об’єктів нерухомого майна;
- участь у формуванні бюджету банку та контроль за використанням бюджетних коштів;
- надання експертних висновків з питань придбання, продажу, оренди;
- - підготування цивільно-правових та господарських договорів, участь у процедурі їх погодження;
- вирішення питань, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна органами БТІ, одержання технічної документації, дозволів, висновків, заключень, тощо;
- пошук об’єктів нерухомості житлового та нежитлового фондів, земельних ділянок для потреб банку, та здійснення з ними господарських та управлінських операцій.
Кваліфікаційні вимоги:
Повна вища економічна, фінансова або юридична освіта
Досвід роботи:
бажаний досвід роботи не менше 1 року ( в банківській системі з філіальною мережею, в компанії з продажу нерухомості, або за спеціальністю оцінювач майна)
Вимоги до знань та умінь:
Знати: цивільне, господарське, земельне, податкове, столичне законодавства, які регулюють приватизаційні процеси в Україні, та операції з нерухомим майном;
Бажане знання англійської мови.
Вміти: аналізувати та працювати з правовстановлюючою, технічною, бухгалтерською, фінансовою документацією;
- працювати з прикладним програмним забезпеченням Microsoft Office (Excel, Word, Power Point), отримувати та відправляти електронну пошту, працювати в мережі Internet.
Резюме надсилати з позначкою «експерт майнового центру»


11. вексельное обращение

Должность: провідний економіст відділу розвитку та аналізу
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади провідний економіст відділу розвитку та аналізу управління документарного бізнесу
Функціональні обов’язки:
Розробка та підтримка в актуальному стані технологічних карт, стандартів продуктів, положень, інструкцій та інших внутрішніх нормативних документів стосовно документарних, гарантійних та вексельних операцій; стандартизація схем розрахунків, продуктів, договорів, шаблонів стосовно документарних, гарантійних та вексельних операцій; організація заходів щодо підвищення кваліфікації персоналу по документарним, гарантійним та вексельним операціям, участь у проведенні зустрічей з питань документарного бізнесу з представниками іноземних банків – потенційних та існуючих партнерів РБА
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
Повна вища економічна.
Досвід роботи: не менше 1 року в банку


Вимоги до знань та умінь:
вільне володіння англійською мовою, знання законів і підзаконних актів України, що регламентують банківську діяльність, бажано знання документарного бізнесу,
користувач ПК;
навички ділового спілкування з партнерами.

Резюме надсилайте з позначкою “документарний бізнес”


12. бухгалтеры, экономисты

Должность: провідний економіст відділу розвитку та аналізу
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади провідний економіст відділу розвитку та аналізу управління документарного бізнесу
Функціональні обов’язки:
Розробка та підтримка в актуальному стані технологічних карт, стандартів продуктів, положень, інструкцій та інших внутрішніх нормативних документів стосовно документарних, гарантійних та вексельних операцій; стандартизація схем розрахунків, продуктів, договорів, шаблонів стосовно документарних, гарантійних та вексельних операцій; організація заходів щодо підвищення кваліфікації персоналу по документарним, гарантійним та вексельним операціям, участь у проведенні зустрічей з питань документарного бізнесу з представниками іноземних банків – потенційних та існуючих партнерів РБА
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
Повна вища економічна.
Досвід роботи: не менше 1 року в банку


Вимоги до знань та умінь:
вільне володіння англійською мовою, знання законів і підзаконних актів України, що регламентують банківську діяльність, бажано знання документарного бізнесу,
користувач ПК;
навички ділового спілкування з партнерами.

Резюме надсилайте з позначкою “документарний бізнес”


13. банковские IT-специалисты

Должность: Аналітик (модуль Message Manager)
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади
аналітика групи менеджменту інформаційних технологій
Функціональні обов’язки:
активна участь в описанні бізнес-процесів, написанні функціональних та технічних специфікацій;
Здійснення настройки модуля;
участь у розробці процедури тестування та написанні тестових кейсів, проведенні тестування, виявлення/вирішення можливих проблем/збоїв в системі.
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
Вища освіта ("бакалавр", "магістр") у інформаційних технологій
Досвід роботи у банківській сфері або на проектах впровадження інформаційних систем
Вимоги до знань та умінь:
Бажання отримати досвід роботи з новим програмним забезпеченням, бути частиною команди та брати активну участь в успішній реалізації проекту
Здатність засвоювати нові знання та ділитися своїм досвідом
Резюме надсилайте з позначкою “Аналітик (модуль Message Manager)”
14. банковские IT-специалисты

Должность: Аналітик (бухгалтерський облік та звітність)
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади аналітик
групи менеджменту інформаційних технологій


Функціональні обов’язки:
активна участь в описанні бізнес-процесів, процедур та інструкцій;
Проведення параметризації системи згідно вимог бухгалтерського обліку або звітності;
участь у розробці процедури тестування та написанні тестових кейсів, проведенні тестування, тренінгів та семінарів.
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
Вища освіта ("бакалавр", "магістр") у сфері економіки або інформаційних технологій
Досвід роботи у банківській сфері не менше одного року
Вимоги до знань та умінь:
Бажання отримати досвід роботи з новим програмним забезпеченням, бути частиною команди та брати активну участь в успішній реалізації проекту
Здатність засвоювати нові знання та ділитися своїм досвідом
Володіння англійською мовою вище середнього рівня
досконале знання бухгалтерського обліку та/або звітності до НБУ.
Резюме надсилайте з позначкою “аналітик групи менеджменту “15. банковские IT-специалисты

Должность: Керівник проектів і програм
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади
керівник проектів і програм

Функціональні обов’язки:
Управління командою аналітиків;
співпраця з бізнес- підрозділами;
забезпечення виконання вимог щодо конфігурації та тестування.
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність: Вища освіта ("бакалавр", "магістр") у сфері інформаційних технологій або економіки
Досвід роботи у банку не менше двох років, бажано мати досвід роботи на керівних посадах.
Вимоги до знань та умінь:
Бажання бути лідером команди та брати активну участь в успішній реалізації проекту
* Здатність засвоювати нові знання та ділитися своїм досвідом, складати структуровану звітність про хід роботи
* Управління командою, здатність визначити цілі та ставити завдання
* Гарний рівень володіння англійською мовою

Досвід або ґрунтовне знання однієї або декількох з перерахованих сфер буде великою перевагою:
* Планування проекту
* Складання звітності про хід виконаних робіт
* Досвід роботи з ISAOD та/або Midas
Резюме надсилайте з позначкою “керівник проектів і програм”16. международные расчеты и корреспондентские отношения

Должность: економіст 1 категорії відділу по роботі з міжнародними платіжними системами
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади
економіст 1 категорії відділу по роботі з міжнародними платіжними системами

Функціональні обов’язки:
отримання, аналіз та обробка заяв клієнтів на спірні трансакції;
Приймання рішення щодо оскарження charge – bask згідно Операційних правил Міжнародних платіжних систем та технологічної карти по роботі з вихідними зворотними платежами;
Ведення документації по спірній трансакції, та передача її до проценсінгового центру для оскарження charge – bask;
ведення аналітичного обліку вихідних зворотних платежів;
Підготовка документації по спірній трансакції;
Оформлення службових записок на зарахування коштів клієнтам.
Забезпечення своєчасності обробки заяв клієнтів.
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність: Повна вища освіта (магістр, спеціаліст) за напрямком підготовки «Банківська справа», «Фінанси», «Економіка та підприємництво».
Досвід роботи не обов’язковий
Вимоги до знань та умінь:
аналітичні здібності;
володіння ПК на рівні користувача;
вміння працювати з нормативними документами;
обов'язкове володіння англійською мовою;
Резюме надсилайте з позначкою “міжнародні платіжні системи”


17. менеджеры по обслуживанию корпоративных клиентов

Должность: головний економіст відділу стандартів якості обслуговування
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головний економіст відділу стандартів якості обслуговуванняФункціональні обов’язки:
Розробка та впровадження нових проектів, спрямованих на реалізацію стратегії банку щодо побудови високоякісного клієнтського сервісу (Customer Service);
Участь у розробці та впровадженні стандартів якості обслуговування клієнтів МСБ;
Забезпечення високого рівня якості обслуговування клієнтів МСБ та дотримання стандартів якості;
Виявлення та усунення проблем, що заважають швидкому та якісному обслуговуванню клієнтів МСБ;
Оптимізація процесів обслуговування клієнтів МСБ

Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
Повна вища освіта (магістр) за напрямками банківська справа або економіка підприємства
Досвід роботи з клієнтами- юридичними особами не менше 2 років.
Можливі відрядження

Вимоги до знань та умінь:
Володіння українською та російською мовами, знання ділової англійської мови.
Знання основних банківських продуктів та послуг
Навички роботи з ПК
Резюме надсилайте з позначкою “стандарти якості обслуговування”
18. бухгалтеры по внутрибанковским операциям

Должность: провідний економіст управління методології бухгалтерських процедур
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади провідний економіст управління методології бухгалтерських процедур

Функціональні обов’язки:
формування основних принципів облікової політики Банку;
розробка проектів нормативних документів з питань бухгалтерського обліку, бухгалтерського контролю та операційної роботи.;
надання роз’яснень на запити структурних підрозділів Банку з питань бухгалтерського обліку та бухгалтерського контролю.


Вимоги до кандидата
Освіта, спеціальність: повна вища економічна (спеціаліст, магістр) ;
Досвід роботи: в банківській системі не менше 1,5 років, бажано по декількох напрямках;

Вимоги до знань та умінь:
знання нормативної бази НБУ, законодавчих актів України, міжнародних стандартів;
аналітичні здібності;
вміле використання інструктивних та методичних документів, які
регламентують діяльність банку;
вміння самостійно вирішувати питання та приймати рішення;
активність, ініціативність, відповідальність, самостійність;
володіння комп’ютером: впевнене користування Word,Excel;
бажане знання англійської мови;
вміння працювати в команді.

Резюме надсилайте з позначкою “методологія бухгалтерських процедур”
19. бухгалтеры, экономисты

Должность: провідний економіст управління методології бухгалтерських процедур
Дата: 25/10/2007
Описание:

Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади провідний економіст управління методології бухгалтерських процедур

Функціональні обов’язки:
формування основних принципів облікової політики Банку;
розробка проектів нормативних документів з питань бухгалтерського обліку, бухгалтерського контролю та операційної роботи.;
надання роз’яснень на запити структурних підрозділів Банку з питань бухгалтерського обліку та бухгалтерського контролю.


Вимоги до кандидата
Освіта, спеціальність: повна вища економічна (спеціаліст, магістр) ;
Досвід роботи: в банківській системі не менше 1,5 років, бажано по декількох напрямках;

Вимоги до знань та умінь:
знання нормативної бази НБУ, законодавчих актів України, міжнародних стандартів;
аналітичні здібності;
вміле використання інструктивних та методичних документів, які
регламентують діяльність банку;
вміння самостійно вирішувати питання та приймати рішення;
активність, ініціативність, відповідальність, самостійність;
володіння комп’ютером: впевнене користування Word,Excel;
бажане знання англійської мови;
вміння працювати в команді.

Резюме надсилайте з позначкою “методологія бухгалтерських процедур”
20. менеджеры по персоналу (HRM), рекрутеры

Должность: менеджер з персоналу
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль
оголошує конкурс на заміщення посади
менеджера з персоналу

Робоче місце:
Херсонська обласна дирекція Райффайзен Банк Аваль.
Підпорядкованість - директору департаменту персоналу (Київ, Центральний Офіс)
Функціональні обов’язки:
Пошук та підбір персоналу до структурних підрозділів департаменту роздрібних операцій;
Здійснення кадрового адміністрування:
Організація навчання персоналу;
Адаптація та введення у посаду нових працівників;
Оцінка й мотивація працівників;
Підготовка аналітичної звітності для Центрального Офісу.
Вимоги до кандидата:
Повна вища освіта (спеціаліст або магістр)
Досвід виконання зазначених вище посадових обов’язків не менше 2-х років у відділі персоналу установи або організації з чисельністю працівників більше 50.
Знання КЗпП України, типових документів з кадрового діловодства.
Володіння ПК (Windows, MS Office) на рівні досвідченого користувача;
Володіння англійською (бажано вільне);
Відповідальність, організованість, самостійність, енергійність, дипломатичність, комунікабельність, організаторські здібності.

Резюме надсилайте, будь ласка, з позначкою «менеджер з персоналу»21. администраторы баз данных, Oracle, MySQL, Informix, DB2, InterBase

Должность: головний фахівець відділу центральних систем
Дата: 25/10/2007
Описание:
Функціональні обов’язки:
1. Розробка програмного забезпечення;
2. розробка баз даних;
3. тестування програмного забезпечення;
4. підготовка технічної документації.

Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність: повна вища технічна освіта в галузі інформаційних технологій.
Загальний стаж роботи не менше 2-х років.
Мови програмування для створення програмних систем: C/C++, Java, JSP, JavaScript, HTML, Perl, HPH, SQL.Бази данних: Oracle, Sybase.

Резюме надсилайте з позначкою "фахівець відділу центральних систем".


22. администраторы баз данных, Oracle, MySQL, Informix, DB2, InterBase

Должность: головний фахівець відділу адміністрування баз данних
Дата: 25/10/2007
Описание:
Функціональні обов’язки:
Ціль: Забезпечення цілісності баз даних та працездатності систем управління базами даних
Обов’язки:
• Встановлення та налаштування роботи систем керування базами даних.• Оптимізація роботи СКБД.
• Забезпечення резервування баз даних інформаційних систем.
• Участь у проектах по впровадженню нових інформаційних систем.
• Консультації інших підрозділів з питань СКБД.
• Налаштування та оптимізація технологічних процесів резервування даних, перевірка процедури відновлення даних.
• Налаштування політик інформаційної безпеки на серверах БД, надання відповідних доступів користувачам.
• Розробка та налаштування технологій реплікації та перенесення даних

Резюме надсилайте з позначкою "адміністрування баз данних".
Вимоги до кандидата:
Повна вища освіта ("спеціаліст", "магістр")
Досвід роботи у сфері адміністрування баз даних
• Знання апаратної складової комп’ютерної техніки на рівні адміністратора.• Операційні системи Windows, UNIX.
• Системи керування базами данних Oracle, Sybase, Microsoft SQL Server на рівні адміністратора.
• Основи мережевих протоколів, технологій та технології зберігання даних.
• Спеціалізоване програмне забезпечення , що стосується систем керування базами даних.


23. администраторы баз данных, Oracle, MySQL, Informix, DB2, InterBase

Должность: провідний фахівець відділу підтримки звітності та аналізу
Дата: 25/10/2007
Описание:
Функціональні обов`язки:
розробка управлінських та інших звітів;
написання та оптимізація запитів БД
проектування БД;
розробка технічної документації по БД;
підготовка технічних специфікацій для програмістів-розробників;
участь у розробці та узгодженні бізнес-вимог по проектам;
Gap analysis, data mapping.

Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
базова або повна вища технічна освіта
Досвід роботи від 1 року, бажано досвід роботи в банківський сфері
Знання та вміння:
досвід роботи з БД Oracle або Sy Base або MS SQL;
знання SQL;
володіння англійською мовою(розуміння, читання технічної документації).

Резюме надсилайте з позначкою "підтримка звітності та аналізу"


24. специалисты по обслужтиванию банкоматов, платежных терминалов

Должность: фахівець 1-ої категорії відділу забезпечення термінальних мереж
Дата: 25/10/2007
Описание:
Функціональні обов'язки:
- проведення повного комплексу робіт по супроводженню процесу інкасації та підкріплення банкоматів згідно наданого завдання;
- оперативне інформування працівників відділу, відповідальних за технічний стан, планування підкріплення та інкасації банкоматів у випадках виявлення критичних ситуацій у роботі банкоматів або порушення планів інкасації та підкріплення банкоматів;
- проведення діагностики, дрібного ремонту та заміни витратних матеріалів у терміналах самообслуговування;
- оновлення програмного забезпечення терміналів самообслуговування;
- вилучення та транспортування до банку карток, затриманих банкоматами.

Вимоги до кандидата:
Освіта : повна вища
Досвід роботи: бажаний досвід роботи з терміналами самообслуговування
- Здатність швидко навчатися.
- Знання комп’ютерної техніки на рівні користувача.
- Знання операційної системи Windows, програми MS Office на рівні користувача.
- Комунікабельність.
- Стресостійкість.

Резюме надсилайте з позначкою "забезпечення термінальних мереж".


25. администраторы баз данных, Oracle, MySQL, Informix, DB2, InterBase

Должность: головний експерт групи менеджменту інформаційних технологій
Дата: 25/10/2007
Описание:
Функціональні обов'язки:
- Проектування програмного забезпечення;
- підготовка технічної документації;
- розробка баз даних;
- проведення геп-аналізу для інформаційних систем;
- підготовка маппінгу данних;
- написання та оптимізація запитів баз даних.

Вимоги до кандидатів:
Повна вища освіта в галузі інформаційних технологій.
Досвід роботи в банківській чи фінансовій сфері буде перевагою.
Досвід роботи з аналітичними програмними комплексами, програмним забезпеченням Oracle чи Sybase, знання SQL.
Володіння розмовною англійською мовою.

Резюме надсилайте з позначкою "головний експерт групи менеджменту".


26. банковские IT-специалисты

Должность: фахівець відділу супроводження карткових систем
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади провідний /головний фахівець відділу супроводження карткових систем

Функціональні обов’язки:
• участь в підготовці технічних завдань на реалізацію нових функцій в програмних комплексах з обробки операцій з використанням платіжних карток;
• участь у внесенні змін в модулі програмних комплексів, що супроводжуються відділом;
• внесення змін в бази даних програмних комплексів, що супроводжуються відділом, на основі відповідних розпоряджень керівництва;
• надання консультацій працівникам підрозділів, що експлуатують програмні комплекси з обробки операцій з використанням платіжних карток, в разі виникнення нестандартних ситуацій;
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
Повна вища технічна або економічна освіта.
Загальний стаж роботи в комерційних банках або на посадах у службах інформаційних технологій комерційних або державних структур не менше 1-го року.

Вимоги до знань та умінь:
• Базові знання побудови реляційних баз даних (насамперед ORACLE).
• Знання мови структурованих запитів SQL.
• Знання технології роботи програмних комплексів з обробки операцій з використанням платіжних карток, зв’язки цих комплексів з іншими інформаційними системами.
• Знання англійської мови, достатні для читання та розуміння технічної документації.
• Бажані базові знання бухгалтерського обліку в галузі обробки операцій з використанням платіжних карток.
Резюме надсилайте з позначкою “супроводження карткових систем”27. аудиторы, финансовые аналитики

Должность: головний /провідний фахівець (аудит)
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головний / провідний фахівець Управління координації аудиту філіальної мережі
Функціональні обов’язки:
Організація і проведення аудиту, позапланових/спеціальних перевірок;
моніторинг результатів проведених перевірок діяльності структурних підрозділів Банку, з метою аналізу, оцінки систем внутрішнього контролю, політики, процедур Банку, що стосуються адекватності, відповідності, ефективності та точності бухгалтерських даних i збереження активів Банку;
Здійснення неупередженої та об'ективної оцінки фінансової, операційної, інших систем і процедур контролю в Банку, з метою зменшення ризиків;
Вивчення, аналіз, узагальнення матеріалів аудиторських перевірок фахівців внутрішнього аудиту обласних дирекцій/філіалів Банку;
Підготовка аудиторських звітів, висновків та надання рекомендацій за підсумками аудиторських перевірок ;
Складання планів роботи на рік, ведення звітів;
Надання консультащйних послуг щодо нових підходів, стандартів, інструментів аудиторської діяльності .
Кваліфікаційні вимоги:
повна вища економічна освіта за напрямком підготовки “економіка і підприємництво”;
Досвід роботи в банківській системі в аудиторській діяльності – 2 роки, або на економічних посадах не менше трьох років.
Вимоги до знань та вмінь:
Знати:
Закон України “Про банки і банківську діяльність”, “Про аудиторську діяльність”;
Постанови та розпорядження Кабінету Міністрів, нормативні акти Національного банку України, Статут Банку, Положення та стандарти Групи Райффайзен Банку про аудит,
Статут та Стандарти Служби внутрішнього аудиту;
- методичні та нормативні матеріали по організації бухгалтерського обліку та складанню звітності, порядок оформлення операцій і організації документообігу, порядок проведення аудиторських перевірок, методи аналізу фінансово-господарської діяльності банку;
- державну мову.
вміти:
- користуватись комп’ютером в обсязі досвідченого користувача, розумітися на інформаційних системах банку.

Резюме надсилайте з позначкою “аудитор філіальної мережі”
28. аудиторы, финансовые аналитики

Должность: провідний, головний спеціаліст з аудиту
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади провідний, головний спеціаліст з аудиту Відділу аудиту Центрального офісу
Функціональні обов’язки:
проведення аудиту роботи структурних підрозділів ЦО;
- забезпечення контролю за дотриманням співробітниками Банку внутрішніх нормативних вимог та дотримання чинного законодавства;
- надання рекомендацій щодо усунення виявлених порушень, покращення діяльності банку, системи внутрішнього контролю та мінімізації ризиків в діяльності Банку;
- проведення позапланових перевірок;
- забезпечувати в повному обсязі оформлення документації в ході аудиторських перевірок;
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність: Вища економічна освіта за напрямками «Економіка та підприємництво», «Облік та аудит», «Банківська справа» з освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр».
Досвід роботи в банківській системі або у зовнішньому аудиті по перевірці банківського сектору не менше одного року.
Вимоги до знань та умінь:
повинен знати:
- основні положення Законів України «Про банки та банківську діяльність», «Про Національний банк України», «Про аудиторську діяльність», нормативно-правові акти НБУ, постанови та розпорядження КМУ що стосуються діяльності банків;
- методичні та нормативні документи по організації бухгалтерського обліку і фінансів, права, інформаційних технологій, управління активами та пасивами, фінансового, організаційного менеджменту Банку та складанню звітності;
- методи аналізу діяльності банку;
- державну мову, хороший рівень володіння англійською мовою.
повинен вміти:
Користуватись комп’ютером, розумітись на внутрішній інформаційній системі банку та вміти використовувати інше організаційно-технічне обладнання.
Резюме надсилайте з позначкою “спеціаліст з аудиту Центрального офісу”


29. аудиторы, финансовые аналитики

Должность: провідний фахівець відділу дистанційного аудиту
Дата: 25/10/2007
Описание:
“Райффайзен Банк Аваль”оголошує конкурс на заміщення посади провідний фахівець
відділу дистанційного аудиту
Функціональні об’язки:
- розробка методологічної бази для аудиторських перевірок (підготовка аудиторських програм, контрольних опитувальників);
- постійний моніторинг змін у нормативній базі НБУ та ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» з метою оновлення методологічної бази;
- організація та проведення тематичних семінарів та конференцій для внутрішніх аудиторів Банку.
Кваліфікаційні вимоги:
Освіта, спеціальність: вища економічна (гуманітарна) освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліст” або “магістр”
Досвід роботи: досвід роботи не менше 2 років у внутрішньому аудиті, або методології банку, та загальний стаж роботи (бажано у банківській системі, або у зовнішньому аудиті) не менше 4-х років.
Вимоги до знань та умінь:
- користуватись ПК;
- вміння створювати макроси в Microsoft Visual Basic, та використовувати їх в роботі з прикладною програмою Office Microsoft Excel
- знання державної мови;
- бажано володіння англійською мовою;

Особистісні якості:
Наполегливість, комунікабельність, цілеспрямованість.
Резюме надсилати з позначкою «дистанційний аудит».30. аудиторы, финансовые аналитики

Должность: провідний фахівець відділу дистанційного аудиту
Дата: 25/10/2007
Описание:
“Райффайзен Банк Аваль”оголошує конкурс на заміщення посади провідний фахівець
відділу дистанційного аудиту
Функціональні об’язки:
- розробка методологічної бази для аудиторських перевірок (підготовка аудиторських програм, контрольних опитувальників);
- постійний моніторинг змін у нормативній базі НБУ та ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» з метою оновлення методологічної бази;
- організація та проведення тематичних семінарів та конференцій для внутрішніх аудиторів Банку.
Кваліфікаційні вимоги:
Освіта, спеціальність: вища економічна (гуманітарна) освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліст” або “магістр”
Досвід роботи: досвід роботи не менше 2 років у внутрішньому аудиті, або методології банку, та загальний стаж роботи (бажано у банківській системі, або у зовнішньому аудиті) не менше 4-х років.
Вимоги до знань та умінь:
- користуватись ПК;
- вміння створювати макроси в Microsoft Visual Basic, та використовувати їх в роботі з прикладною програмою Office Microsoft Excel
- знання державної мови;
- бажано володіння англійською мовою;

Особистісні якості:
Наполегливість, комунікабельність, цілеспрямованість.
Резюме надсилати з позначкою «дистанційний аудит».31. аудиторы, финансовые аналитики

Должность: Аудитор//провідний аудитор відділу внутрішнього аудиту Київської дирекції
Дата: 25/10/2007
Описание:

“Райффайзен Банк Аваль” оголошує конкурс на заміщення посади аудитора /провідного аудитора відділу внутрішнього аудиту Київської регіональної дирекції

Функціональні обов’язки:
- проведення перевірок структурних підрозділів банку;
- - здійснення об‘єктивної оцінки фінансової, операційної, інших систем і процедур контролю в банку;
- виявлення сфер потенційних збитків для банку;
- опрацювання оптимальних рішень щодо ліквідації порушень та недоліків, та визначення причин їх виникнення;
- надання рекомендацій щодо виконання вимог з ефективного управління ризиками структурного підрозділу банку.


Кваліфікаційні вимоги :
Вища економічна освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліст”, або “магістр” .
Досвід роботи: Стаж роботи в банківський системі не менше ніж 2 роки (бажано з фінансово-аналітичною інформацією).

Вимоги до знань та умінь:
- закони України, нормативно-правові акти НБУ, що стосуються здійснення банківських операцій;
- методичні та нормативні документи по організації бухгалтерського обліку, порядок оформлення операцій і організації документообігу, нормативні акти щодо діяльності банку;
- методи аналізу діяльності банку;
вміти:
- володіти навиками роботи з ПК;

Резюме надсилати з позначкою «аудитор внутрішнього аудиту КРД».


32. организация банковских процессов, стандарты, отчетность

Должность: головний економіст управління міжнародної звітності
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головний економіст управління міжнародної та управлінської звітності

Функціональні обов’язки
- обробка даних балансу;
- прийом звітності від структурних підрозділів банку;
- формування статистичної (балансової звітності);
- формування управлінської звітності;
- формування міжнародної звітності;
- моніторинг діяльності банку в межах компетенції управління
- участь в розробці нормативних положень та методичних матеріалів з питань діяльності управління;
- впровадження та підтримка звітності;

Вимоги до кандидата
Освіта, спеціальність: вища економічна освіта за напрямком “Банківська справа”, та/або „ Економіка і підприємництво ”
Досвід роботи: не менше 2 років у банківській сфері, бажано за відповідним напрямком Вимоги до знань та умінь:
- аналітичні здібності;
- знання /розуміння бухгалтерського обліку;
- володіння ПК на рівні користувача;
- володіння Excel та Access на рівні досвідченого користувача;
- вміння працювати з нормативними документами;
- бажано – вільне володіння англійською мовою;
Резюме надсилайте з позначкою “головний економіст (міжнародна звітність)”33. PR-менеджеры, бренд-менеджеры, маркетологи, менеджеры по рекламе

Должность: провідний експерт відділу з методичного забезпечення
Дата: 25/10/2007
Описание:
„Райффайзен Банк Аваль” оголошує конкурс
на заміщення вакантної посади
провідного експерта відділу з методичного забезпечення
Функціональні обов’язки:
проведення тренінгів;
робота з зовнішніми провайдерами;
розробка й адаптація тренінгів із Soft Skills з урахуванням специфіки діяльності структурних підрозділів Банку;
створення та запровадження системи пост-тренінгової підтримки працівників Банку, які пройшли навчання з Soft Skills.
Вимоги до кандидата:
Освіта вища за напрямком “Психологія”, “Менеджмент”, “Економіка та підприємництво” (гуманітарно-суспільний або економічний напрямки);
Досвід роботи тренером від 1 року

Вимоги до знань та умінь: повинен знати:
розуміння процесів, що відбуваються на тренінгу;
вміння проводити тренінги самостійно;
комунікативні навички, аналітичні здібності;
вміння працювати в команді та самостійно;
англійська мова – середній рівень.
Резюме надсилати з позначкою «тренер ».


34. банковские IT-специалисты

Должность: ІТ аудитор
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади ІТ аудиторФункціональні обов’язки:
Розробка методик проведення аудиту ІС та їх впровадження при проведенні аудиторських перевірок діяльності структурних підрозділів Банку;
Участь в проведенні аудиту ІС та безпеці ІС;
Виявлення порушень та недоліків в системах внутрішнього контролю та надання рекомендацій щодо їх усунення;
Підготовка аудиторських звітів за підсумками аудиторських перевірок;
Проведення моніторингу по результатах проведених аудиторських перевірок;
Участь у впровадження необхідних стандартів ІТ;
Участь у експертній оцінці проектів .
Досвід автоматизації банківських систем.

Вимоги до кандидата :
Освіта вища, технічна, бажано в сфері ІТ
Досвід роботи: не менше 3 років в ІТ, та не менше 1 року на позиції аудитора ІС
Вимоги до знань та умінь:
Глибоке розуміння принципів управління діяльністю ІТ ;
Знання безпеки ІТ;
Досконале знання стандартів ІТ ;
Повинен мати знання та досвід, необхідні для проведення внутрішніх аудиторських перевірок ІС;
Розмовна англійська мова;
Висока комунікабельність.
Резюме надсилайте з позначкою “ІТ аудитор”


35. аудиторы, финансовые аналитики

Должность: Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади ІТ аудитор
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головний економіст управління міжнародної та управлінської звітності

Функціональні обов’язки
- обробка даних балансу;
- прийом звітності від структурних підрозділів банку;
- формування статистичної (балансової звітності);
- формування управлінської звітності;
- формування міжнародної звітності;
- моніторинг діяльності банку в межах компетенції управління
- участь в розробці нормативних положень та методичних матеріалів з питань діяльності управління;
- впровадження та підтримка звітності;

Вимоги до кандидата
Освіта, спеціальність: вища економічна освіта за напрямком “Банківська справа”, та/або „ Економіка і підприємництво ”
Досвід роботи: не менше 2 років у банківській сфері, бажано за відповідним напрямком Вимоги до знань та умінь:
- аналітичні здібності;
- знання /розуміння бухгалтерського обліку;
- володіння ПК на рівні користувача;
- володіння Excel та Access на рівні досвідченого користувача;
- вміння працювати з нормативними документами;
- бажано – вільне володіння англійською мовою;
Резюме надсилайте з позначкою “головний економіст (міжнародна звітність)”


36. бухгалтеры, экономисты

Должность: головний економіст управління податкового обліку
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головний економіст управління податкового обліку

Функціональні обов’язки
Здійснення податкового планування банку:
планування податків на поточний період та на перспективу;
аналіз поточного стану податкового обліку банку на відповідність до норм чинного законодавства;
надання консультацій керівництву, бізнес-підрозділам банку з питань податкового планування;
координація взаємодії з бізнес-підрозділами з питань планування податків;
організація роботи із зовнішніми консультантами, державними органами з питань отримання консультацій та роз’яснень з оподаткування.

Вимоги до кандидата
Освіта, спеціальність: Вища економічна або юридична
Досвід роботи: не менше 5-ти років в банківській системі, податкових органах або аудиторських компаніях
Вимоги до знань та умінь:
Глибокі знання податкового законодавства, в т.ч. міжнародного податкового законодавства, знання національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, вільне володіння англійською мовою, вміння працювати з WORD, EXCEL, POWER POINT, дисциплінованість, відповідальність, комунікабельність
Резюме надсилайте з позначкою “головний економіст (міжнародні податки)”37. организация банковских процессов, стандарты, отчетность

Должность: головний економіст ( МСБ)
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головний економіст сектору з ефективності ризик-менеджменту МСБ
Функціональні обов’язки:
Розробка та проведення тренінгів та сертифікацій для співробітників Управління ризиків МСБ та менеджерів МСБ;
Контроль та моніторинг якості використання знань, які були здобуті під час тренінгів;
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
Повна вища економічна освіта
Досвід роботи в кредитному підрозділі, в підрозділі з управління ризиками не менш 1-го року.
(перевага надається співробітникам відділу кредитного аналізу РБА).
Вимоги до знань та умінь:
знання фінансового аналізу;
знання законодавчої та нормативної бази;
чітке уявлення про основні операції банку;
володіння англійською мовою (розмовна та переклад);
досконале знання комп’ютеру (Word, Excel, Access).
Резюме надсилайте з позначкою “тренінги МСБ”


38. руководители отделений, филиалов, дирекций

Должность: ДИРЕКТОР ОПЕРАЦИОННОГО ЦЕНТРА
Дата: 25/10/2007
Описание:
РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ
приглашает опытных специалистов
принять участие в конкурсе на замещение должности
ДИРЕКТОРA ОПЕРАЦИОННОГО ЦЕНТРА


Место дислокации: г. Херсон

Основные функции:
- организация работы и контроль выполнения планов структурными подразделениями, входящими в состав Центра;
- обеспечение эффективности и рентабельности работы Центра;
- планирование и контроль выполнения бюджета Центра, анализ и контроль исполнения подразделениями показателей, лимитов и нормативов;
- кадровое планирование и обеспечение деятельности Центра;
- информационно-техническое, административно-хозяйственное и транспортное обеспечение работы Центра;
- заключение и исполнение хозяйственных и финансовых договоров;
- обеспечение поддержки внутренних клиентов;
- взаимодействие с органами местного самоуправления, государственной администрацией, налоговыми и контролирующими службами;
- контроль за соблюдением правил внутреннего трудового распорядка, пропускного режима, противопожарной безопасности и требований по охране труда.

Квалификационные требования:
- высшее образование по специальности «Экономика и предпринимательство», «Менеджмент организаций», «Банковское дело»;
- опыт управления организацией со штатной численностью 150 и более человек не менее 3-х лет, наличие опыта работы в банковских структурах ( желательно);
- знание хозрасчета, навыки управления бюджетом;
- навыки управления проектами, знание основ компьютерной инженерии, телекоммуникационных систем и информационных управляющих технологий;
- навыки управления персоналом, знание современных методов и технологий оценки, мотивации и развития персонала;
- навыки работы с компьютером на уровне квалифицированного пользователя, знание MS Office;
- ориентированность на клиента;
- знание английского (не ниже уровня “Pre-Intermediate“);
- возраст 35-42 лет

Резюме c пометкой «OCD» направляйте, пожалуйста, по адресу: vacancy@aval.ua


39. специалисты АХО, МТО, отделов логистики

Должность: ADMINISTRATIVE PURCHASING MANAGER
Дата: 25/10/2007
Описание:
RAIFFEISEN BANK AVAL
is seeking highly qualified professionals for positions Administrative Purchasing manager

Tasks and Responsibilities
Maintain a transparent procurement process for the administrative purchase group considering country specific regulations but fully compliant with Group Standards
Maintain relationship with key stake holders to ensure buy in and support
Provide input for budget planning sessions
Proactively carry out spend by planning of savings initiatives on administrative expenses
Maintain supplier base/statistics and measurement of supplier’s performance and quality for administrative purchase group
Maintain of e-tool procurement process
Qualification required
1 year of procurement experience - preferably in the financial services industry
Excellent negotiation skills
Excellent knowledge market and its dynamics
Solid product know how and technical expertise
Experience with e-tools (e.g. online catalogues for stationary)
Experience with setting up self service purchasing
Experience in supporting lead buy concepts
Familiar with all relevant key measures and indicators
Strong analytics
Solid understanding of legal framework
Solution oriented, drives execution
Please send your CV to the e-mail : vacancy@aval.ua


40. бухгалтеры, экономисты

Должность: головний економіст управління методології бухгалтерських процедур
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головний економіст управління методології бухгалтерських процедур

Функціональні обов’язки:
формування основних принципів облікової політики Банку;
розробка проектів нормативних документів з питань бухгалтерського обліку, бухгалтерського контролю та операційної роботи.;
надання роз’яснень на запити структурних підрозділів Банку з питань бухгалтерського обліку та бухгалтерського контролю.


Вимоги до кандидата
Освіта, спеціальність: повна вища економічна (спеціаліст, магістр) ;
Досвід роботи: в банківській системі не менше 3 років, бажано по декількох напрямках;

Вимоги до знань та умінь:
знання нормативної бази НБУ, законодавчих актів України, міжнародних стандартів;
аналітичні здібності;
вміле використання інструктивних та методичних документів, які
регламентують діяльність банку;
вміння самостійно вирішувати питання та приймати рішення;
активність, ініціативність, відповідальність, самостійність;
володіння комп’ютером: впевнене користування Word,Excel;
бажане знання англійської мови;
вміння працювати в команді.

Резюме надсилайте з позначкою “методологія бухгалтерських процедур”
41. банковские IT-специалисты

Должность: головний фахівець управління розвитку та супроводження систем звітності
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади
головний фахівець управління розвитку та супроводження систем звітності

Функціональні обов’язки:
Моніторинг вимог НБУ, інших регулятивних органів, внутрішніх вимог Банку з питань звітності Банку;
Розробка технічних завдань щодо розвитку, модернізації та вдосконалення інформаційних систем звітності банку;
Аналіз виявлених в результаті тестування систем формування звітності помилок, їх усунення за допомогою розробників, фахівців управління ;
Вивчення функціональності інформаційних систем формування звітності та надання пропозицій щодо поліпшення роботи існуючих систем;
Участь у впровадженні нової та додаткової функціональності в існуючих програмних комплексах систем формування звітності;
Здійснення взаємодії з іншими структурними підрозділами Банку з питань розвитку інформаційних систем звітності Банку в межах своїх повноважень;
Вивчення перспективних технологій в галузі розробки систем формування звітності
Вимоги до кандидата:
Вища технічна або економічна освіта (спеціаліст, бакалавр, магістр) у сфері економіки або інформаційних технологій.
Досвід роботи в комерційних банках не менше 3 років.
Вимоги до знань та умінь:
Законодавчі акти, внутрішні нормативні документи банку, інструктивні та методичні документи, які регламентують діяльність фінансово-кредитних установ.
Економічний зміст та технологію основних банківських операцій та послуг.
Структура та зміст різноманітних баз даних
Сучасні інформаційні системи та технології формування звітності, загальне програмне забезпечення комп’ютерної техніки.
Державна мова
Англійська мова (бажано середній рівень)
Здатність засвоювати нові знання та ділитися своїм досвідом
Знання звітності до НБУ та/або управлінської звітності
Резюме надсилайте з позначкою “супроводження систем звітності”
42. банковские IT-специалисты

Должность: провідний фахівець управління розвитку та супроводження систем звітності
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади
провідний фахівець управління розвитку та супроводження систем звітності

Функціональні обов’язки:
Моніторинг вимог Національного Банку України, інших регулятивних органів, внутрішніх вимог Банку з питань звітності Банку
Документування технічних завдань щодо розвитку, модернізації та вдосконалення інформаційних систем звітності банку
Документування помилок, виявлених в результаті тестування систем формування звітності та складання актів та заявок щодо їх усунення за допомогою розробників, фахівців управління або фахівців інших підрозділів;
Вивчення функціональності інформаційних систем формування звітності та надання пропозицій щодо поліпшення роботи існуючих систем;
Участь у впровадженні нової та додаткової функціональності в існуючих програмних комплексах систем формування звітності;
Здійснення взаємодії з іншими структурними підрозділами Банку з питань розвитку інформаційних систем звітності Банку в межах своїх повноважень;
Вивчення перспективних технологій в галузі розробки систем формування звітності ;
Вимоги до кандидата:
Вища технічна або економічна освіта (спеціаліст, бакалавр, магістр) у сфері економіки або інформаційних технологій.
Досвід роботи в комерційних банках не менше 2 років.
Вимоги до знань та умінь:
Законодавчі акти, внутрішні нормативні документи банку, інструктивні та методичні документи, які регламентують діяльність фінансово-кредитних установ.
Економічний зміст та технологію основних банківських операцій та послуг.
Структура та зміст різноманітних баз даних
Сучасні інформаційні системи та технології формування звітності, загальне програмне забезпечення комп’ютерної техніки.
Державна мова
Англійська мова (бажано середній рівень)
Здатність засвоювати нові знання та ділитися своїм досвідом
Знання звітності до НБУ та/або управлінської звітності
Резюме надсилайте з позначкою “супроводження систем звітності”


43. банковские IT-специалисты

Должность: аналитик проектного офиса
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль обьявляет конкурс на замещение должности
аналитик проектного офиса


Функциональные обязанности:
участие в управлении портфелем IT проектов, отчетность и бюджетирование проектов, управление IT проектами и их сопровождение, управление ресурсами IT, управление запросами IT;
сбор и консолидация отчетности по текущим проектам;
отслеживание проблем и рисков проектов;
координация и поддержка процесса бюджетирования IT проектов, консолидация и отслеживание бюджетов всех проектов;
сопровождение процессов управления проектами - определение методов, стандартов, процессов управления проектами, обучения по управлению проектами;
управление ресурсами - составление плана всех IT-ресурсов, обновление и отслеживание изменений в нем;
анализ плана ресурсов и разработка путей оптимизации использования ресурсов в соответствии и приоритетностью проектов.

Требования к квалификации:
Высшее образование ("бакалавр", "магистр") в области банковского дела или информационных технологий;
Желателен опыт работы в управлении проектами, аналитике IT, PMO, IT-консалтинге, банковской сфере.
Знания в области Банковского дела и ІТ, владение пакетом офисных приложений, в частности MS Excel, MS Power Point, MS Project;
Способности переводить бизнес - требования в техническое выражения;
Отличные аналитические способности.
Хорошие письменные и устные коммуникационные навыки, понимание технической терминологии;
Свободное владение украинским и русским языками, зЗнания английского языка.
Резюме присылайте с пометкой “аналитик проектного офиса”
44. PR-менеджеры, бренд-менеджеры, маркетологи, менеджеры по рекламе

Должность: головний фахівець відділу супроводження
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного фахівця відділу супроводження платіжних систем

Функціональні обов’язки:
Встановлення, налагодження, супроводження програмних комплексів, які використовуються платіжними системами у Банку.
Підтримка філій та дирекцій в питаннях налагодження, супроводження програмних комплексів, які використвуються платіжними системами.
Формування симог та технічних завдань для вдосконалення існуючого та розробки нового програмного забезпечення.
Участь у проектах по розробці та впровадженню нових програмних комплексів.
Вивчення перспективних технологій в галузі розробки складних програмних комплексів.
Вимоги до кандидата:
Вища технічна освіта у сфері інформаційних технологій.
Досвід роботи не меньше 3 років у банківській системі, та не менше 1 року у «Райффайзен Банк Аваль»
Вимоги до знань та умінь:
Знання основ бухгалтерського обліку,
Професіийне володіння ПК,
Знання ПК «Ісаод», ПК «Робин», ПК «C-Lending», ПЗ «Агенство»,
Економічний зміст та технологію основних банківських операцій та послуг
Володіти навичками по роботі з базами даних (Sybase, Oracle),
Державна мова,
Англійська мова (бажано середній рівень)
Здатність засвоювати нові знання та вміння передавати досвід.
Резюме надсилайте з позначкою “супроводження платіжних систем”


45. бухгалтеры, экономисты

Должность: економіст 1 категорії відділу переказів
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади економіста 1 категорії відділу переказів в національній валюті
Функціональні обов’язки:
Правильне та своєчасне введення платіжних документів в Операційний день банку відповідно до чинного законодавства для забезпечення якісного проведення розрахунків у національній валюті.
Підготовка інформації для надання статистичної звітності.
Перевірка правильності оформлення меморіальних ордерів;
Правильне введення в Операційний день банку реквізитів платіжних документів клієнтів їх оплата в межах наявних коштів на рахунках чи ліміту овердрафту.
Реєстрація вихідної кореспонденції;
Реєстрація виправних проводок.
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність: Вища освіта (магістр, спеціаліст) за напрямком підготовки
“Економіка і підприємство”, ” Фінанси”, ”Облік і аудит”
Досвід роботи не обов’язковий
Знати:
Чинне законодавство України, що регламентує операції в національній
Валюті, інструкції НБУ, що стосуються розрахунково - касового обслуговування
юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності.
Державну мову.
Вміти:
Виконувати роботи з проведення та обліку визначених операцій.
Працювати в системах ІСАОД, Windows, Excel, Word, FAR, “Ліга”, Branch Power, ABBYY FineReader Bank.
Швидко навчатись.
Резюме надсилайте з позначкою “перекази в національній валюті”46. вексельное обращение

Должность: головний економіст з документарних операцій
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головний економіст з документарних операцій
Функціональні обов’язки:
Проведення документарних, гарантійних та вексельних операцій у системі “Райффайзен Банк Аваль” з метою максимальної автоматизації цих процесів (перенесення їх у середовище TI+);
Дослідження деталей, специфіки та особливостей проведення документарних, гарантійних та вексельних операцій;
Аналіз та вивчення поточного стану технічної організації документарного бізнесу, перспективних потреб у даній сфері, дослідження можливих шляхів задоволення таких потреб у майбутньому;
Аналіз в будь-яких розрізах Документарних Операцій, які проводяться в системі
“Райффайзен Банк Аваль”;
Складання звітів за Документарними Операціями для внутрішніх та зовнішніх користувачів
Проведення зустрічей з питань документарного бізнесу з представниками іноземних банків – потенційних та існуючих партнерів “Райффайзен Банк Аваль” та групи Raiffeisen International.
Вимоги до кандидата:
Вища економічна освіта
Досвід роботи: не менше 1 року в банку

Вимоги до знань та умінь:
вільне володіння англійською мовою,
працювати з комп’ютером, а саме з програмами Trade Innovation Plus, Word, Excel, Access, Windows, Far, проводити на належному рівні переговори з клієнтами та банками-партнерами,
узагальнювати аналітичну інформацію.

Резюме надсилайте з позначкою “документарні операції”


47. менеджеры по обслуживанию корпоративных клиентов

Должность: Аналітик з впровадження
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади аналітик з впровадження
(продукти та послуги в централізованій банківській системі для корпоративних клієнтів “MidasPlus”)

Функціональні обов’язки:
Проведення аналізу технічних можливостей щодо впровадження продуктів та послуг для корпоративних клієнтів в ПЗ “MidasPlus”;
розробка продуктів та послуг для корпоративних клієнтів в ПЗ “MidasPlus”;
постановка технічних завдань ІТ щодо функціонування продуктів та послуг та участь в їх реалізації;
участь в тестуванні пілотної версії ПЗ “MidasPlus”;
участь в розробці положень, паспортів продуктів, технологічних карт, інструкцій тощо по реалізації продуктів в ПЗ “MidasPlus”;
підготовка методичних матеріалів, презентацій та навчання працівників Банку для роботи в ПЗ “MidasPlus”;
співпраця з структурними підрозділами RI в процесі впровадження ПЗ.
Вимоги до кандидата:
Вища економічна освіта за напрямом підготовки “Економіка та підприємництво”, “Банківська справа”, “Менеджмент” “Фінанси” та друга освіта (бажано) – за напрямком ІТ технологій.
Досвід роботи у банківській сфері не менше 3-х років, з них не менше 1-го року практичного досвіду роботи з юридичними особами в напрямку продаж банківських продуктів та послуг або розробки нового та внесення змін в існуючий продуктовий ряд банківських продуктів та послуг.
Досвід роботи в проектах (бажано).
Вимоги до знань та умінь:
Законодавство України, інструктивні та нормативні документи: Закони України, Постанови, Положення, Інструкції НБУ, що регулюють банківську діяльність.
Вільне володіння державною, російською мовами та англійською мовою на рівні вище середнього.
Знання банківських продуктів для юридичних осіб.
Досвід написання положень, технологічних карт, типових договорів.
Досвідчений користувач ПК (MS Word, MS Excel, MS Access, MS Power Point), Internet, e-mail (Lotus Notes).
Досвід роботи в ОДБ “ІСАОД”(користувач) підсистеми: “Клієнти”, “Договори кредитні/депозитні/РКО”, “Особові рахунки”, “Нарахування/сплата процентів та комісій” та розуміння роботи цих підсистем.
Індивідуально-психологічні показники:
Високий рівень комунікабельності, ініціативність, організованість, відповідальність, спрямованість на результат та готовність до роботи в довгостроковому проекті.
Вміння працювати у команді.
Резюме надсилайте з позначкою “аналітик з впровадження”
48. банковские IT-специалисты

Должность: Аналітик з впровадження
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади аналітик з впровадження
(продукти та послуги в централізованій банківській системі для корпоративних клієнтів “MidasPlus”)

Функціональні обов’язки:
Проведення аналізу технічних можливостей щодо впровадження продуктів та послуг для корпоративних клієнтів в ПЗ “MidasPlus”;
розробка продуктів та послуг для корпоративних клієнтів в ПЗ “MidasPlus”;
постановка технічних завдань ІТ щодо функціонування продуктів та послуг та участь в їх реалізації;
участь в тестуванні пілотної версії ПЗ “MidasPlus”;
участь в розробці положень, паспортів продуктів, технологічних карт, інструкцій тощо по реалізації продуктів в ПЗ “MidasPlus”;
підготовка методичних матеріалів, презентацій та навчання працівників Банку для роботи в ПЗ “MidasPlus”;
співпраця з структурними підрозділами RI в процесі впровадження ПЗ.
Вимоги до кандидата:
Вища економічна освіта за напрямом підготовки “Економіка та підприємництво”, “Банківська справа”, “Менеджмент” “Фінанси” та друга освіта (бажано) – за напрямком ІТ технологій.
Досвід роботи у банківській сфері не менше 3-х років, з них не менше 1-го року практичного досвіду роботи з юридичними особами в напрямку продаж банківських продуктів та послуг або розробки нового та внесення змін в існуючий продуктовий ряд банківських продуктів та послуг.
Досвід роботи в проектах (бажано).
Вимоги до знань та умінь:
Законодавство України, інструктивні та нормативні документи: Закони України, Постанови, Положення, Інструкції НБУ, що регулюють банківську діяльність.
Вільне володіння державною, російською мовами та англійською мовою на рівні вище середнього.
Знання банківських продуктів для юридичних осіб.
Досвід написання положень, технологічних карт, типових договорів.
Досвідчений користувач ПК (MS Word, MS Excel, MS Access, MS Power Point), Internet, e-mail (Lotus Notes).
Досвід роботи в ОДБ “ІСАОД”(користувач) підсистеми: “Клієнти”, “Договори кредитні/депозитні/РКО”, “Особові рахунки”, “Нарахування/сплата процентів та комісій” та розуміння роботи цих підсистем.
Індивідуально-психологічні показники:
Високий рівень комунікабельності, ініціативність, організованість, відповідальність, спрямованість на результат та готовність до роботи в довгостроковому проекті.
Вміння працювати у команді.
Резюме надсилайте з позначкою “аналітик з впровадження”
49. менеджеры по продаже банковских продуктов и услуг

Должность: головний економіст відділу продуктів МСБ
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головний економіст відділу продуктів МСБ

Функціональні обов’язки:
створення та ведення нормативної бази Банку стосовно продуктів для клієнтів МСБ в рамках іпотечного кредитування та кредитування авто
ціноутворення продуктів для клієнтів МСБ в рамках іпотечного кредитування та кредитування авто
аналіз ринку та пропозиції щодо внесення змін в існуючі продукти або створення нових в рамках іпотечного кредитування та кредитування авто
Вимоги до кандидата:
Освіта вища економічна;
Досвід роботи в банківській системі не менше 2 років,
досвід в створенні продуктів Банку, та роботи з клієнтами
Вимоги до знань та умінь:
знаня нормативної бази НБУ, внутрішньобанківської та методологічної бази по розробці й впровадженню банківського продукту;
англійська – базова (обов’язково)
аналітичні вміння
вміння працювати в екстремальному режимі/ самоорганізція
рішучість
Резюме надсилайте з позначкою “Іпотека – авто МСБ”
50. менеджеры по продаже банковских продуктов и услуг

Должность: начальник відділу продуктів МСБ
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади начальник відділу продуктів МСБ


Функціональні обов’язки:
створення та ведення нормативної бази Банку стосовно продуктів та послуг для клієнтів МСБ;
ціноутворення продуктів та послуг для клієнтів МСБ;
аналіз ринку та пропозиції щодо внесення змін в існуючі продукти або створення нових;
участь у внутрішньобанківських проектах
керування командою / делегування повноважень
Вимоги до кандидата:
Освіта вища економічна;
Досвід роботи - 2 роки в банківській системі, обов’язковий досвід в створенні банківських продуктів для бізнесу;
Бажано мати досвід роботи з клієнтами МСБ,
Вимоги до знань та умінь:
знаня нормативної бази НБУ, внутрішньобанківської та методологічної бази по розробці й впровадженню банківського продукту;
-аналітичні вміння
-вміння працювати в екстремальному режимі/ самоорганізція
-рішучість
-англійська (середній рівень)
Резюме надсилайте з позначкою “начальник відділу продуктів МСБ”
51. специалисты по кредитованию, ипотеке, залоговым операциям

Должность: головний економіст відділу продуктів МСБ
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади головний економіст відділу продуктів МСБ

Функціональні обов’язки:
створення та ведення нормативної бази Банку стосовно продуктів для клієнтів МСБ в рамках іпотечного кредитування та кредитування авто
ціноутворення продуктів для клієнтів МСБ в рамках іпотечного кредитування та кредитування авто
аналіз ринку та пропозиції щодо внесення змін в існуючі продукти або створення нових в рамках іпотечного кредитування та кредитування авто
Вимоги до кандидата:
Освіта вища економічна;
Досвід роботи в банківській системі не менше 2 років,
досвід в створенні продуктів Банку, та роботи з клієнтами
Вимоги до знань та умінь:
знаня нормативної бази НБУ, внутрішньобанківської та методологічної бази по розробці й впровадженню банківського продукту;
англійська – базова (обов’язково)
аналітичні вміння
вміння працювати в екстремальному режимі/ самоорганізція
рішучість
Резюме надсилайте з позначкою “Іпотека – авто МСБ”


52. вексельное обращение

Должность: начальник відділу видачі документарних операцій
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення посади
начальник відділу видачі документарних операцій
Функціональні обов’язки:
Планування діяльності відділу;
Здійснення контролю за підготовкою та видачею документарної операції;
Контроль та перевірка всіх необхідних погоджень при проведенні активних операцій, що входять до компетенції Відділу:
відкриття непокритого акредитиву;
видачі гарантії;
врахування векселів;
авалювання векселів.
Виконання функцій оператора підсистеми ДМСУ (Державна Митна Служба України)
Вимоги до кандидата:
Повна вища економічна освіта за напрямком “економіка та підприємництво” або "бухгалтерія та фінанси".
Досвід роботи не менше 5 років в банківській системі, з них - 2 роки на керівних посадах.
Вимоги до знань та умінь:
Закони і підзаконні акти України, що регламентують банківську діяльність, положення, інструкції та інші нормативні документи банку.
Уніфіковані правила Міжнародної Торгової Палати.
Міжнародну та вітчизняну практику роботи за документарними акредитивами, інкасо, гарантіями, та векселями.
Державну мову, російську мову, англійську мову.
Працювати з комп’ютером, а саме з програмами Word, Excel, Access, Far, Alliance Access, Trade Innovation+, та іншим банківським програмним забезпеченням.
Резюме надсилайте з позначкою “начальник відділу документарних операційї”


53. аудиторы, финансовые аналитики

Должность: Головний фахівець відділу виїзного інспектування
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакансії головний фахівець відділу виїзного інспектування
Функціональні обов’язки:
- проведення аудиторських перевірок з метою здійснення оцінки адекватності та ефективності системи внутрішнього контролю банку, її відповідності ступеню потенційного ризику;
- розгляд фактів порушень співробітниками чинного законодавства, нормативних актів НБУ та стандартів професійної діяльності, внутрішніх документів, що регулюють та визначають політику банку;
- надання рекомендацій щодо усунення виявлених порушень, покращення системи внутрішнього контролю;
- складання звітів та висновків за результатами аудиторських перевірок;
Вимоги до кандидата:
Освіта, спеціальність:
вища економічна освіта за напрямками “Економіка та підприємництво”, “Облік і аудит”, “Банківська справа”.

Досвід роботи в банківській системі не менше 2 років,
Мати досвід проведення внутрішніх аудиторських перевірок, знати методи аналізу діяльності банку.

Вимоги до знань та умінь:
Знати:
- Закони України, нормативно-правові акти НБУ, що стосуються здійснення банківських операцій;
- методичні та нормативні документи по організації бухгалтерського обліку та складанню звітності;
- порядок організації документообігу;
- державну мову;
Вміти:
- користуватись комп‘ютером, розумітись на внутрішній інформаційній системі банку;


Резюме надсилайте з позначкою “головний фахівець виїзного інспектування”54. специалисты по кредитованию, ипотеке, залоговым операциям

Должность: провідний експерт відділу кредитного ризик-менеджменту
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного експерта відділу кредитного ризик-менеджменту
Функціональні обов’язки:
Ідентифікація та оцінка ризиків для прийняття рішень про видачу кредитів та надання інших банківських послуг, які несуть в собі кредитний ризик, юридичним особам - позичальникам Банку (Корпоративний бізнес).
Оцінка фінансового стану позичальника.
Аналіз інвестиційних проектів, навички прогнозування чистих грошових потоків з метою використання у розрахунках окупності проектів. Проектне фінансування.
Аналіз різних галузей економіки.
Прийняття участі в удосконаленні методології оцінки кредитних ризиків в банку.
Вимоги до кандидата:
Освіта: вища економічна за напрямком підготовки “Банківська справа”,
“Економіка та підприємництво” “ Фінанси”
Досвід роботи не менше 1-2-х років в Банку в кредитному підрозділі
Вимоги до знань та умінь:
знання фінансового аналізу;
знання законодавчої та нормативної бази, які регламентують діяльність банків та інших кредитних установ у сфері, що належить до компетенції відділу;
чітке уявлення про банківську діяльність;
володіння англійською мовою (розмовна та переклад);
досконале знання комп’ютеру (Windows, MS Office: MS Exsel, MS Access, MS Word, MS PowerPoint).
аналітичні здібності, відповідальність, здатність працювати в команді.
Резюме надсилайте з позначкою “кредитний ризик-менеджмент”


55. администраторы баз данных, Oracle, MySQL, Informix, DB2, InterBase

Должность: головний фахівець відділу супроводження
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного фахівця відділу супроводження платіжних систем

Функціональні обов’язки:
Встановлення, налагодження, супроводження програмних комплексів, які використовуються платіжними системами у Банку.
Підтримка філій та дирекцій в питаннях налагодження, супроводження програмних комплексів, які використвуються платіжними системами.
Формування симог та технічних завдань для вдосконалення існуючого та розробки нового програмного забезпечення.
Участь у проектах по розробці та впровадженню нових програмних комплексів.
Вивчення перспективних технологій в галузі розробки складних програмних комплексів.
Вимоги до кандидата:
Вища технічна освіта у сфері інформаційних технологій.
Досвід роботи не меньше 3 років у банківській системі, та не меньше 1 року у «Райффайзен Банк Аваль»
Вимоги до знань та умінь:
Знання основ бухгалтерського обліку,
Професіийне володіння ПК,
Знання ПК «Ісаод», ПК «Робин», ПК «C-Lending», ПЗ «Агенство»,
Економічний зміст та технологію основних банківських операцій та послуг
Володіти навичками по роботі з базами даних (Sybase, Oracle),
Державна мова,
Англійська мова (бажано середній рівень)
Здатність засвоювати нові знання та вміння передавати досвід.
Резюме надсилайте з позначкою “супроводження платіжних систем”56. аудиторы, финансовые аналитики

Должность: Начальник управління координації аудиту філійної мережі
Дата: 25/10/2007
Описание:
“Райффайзен Банк Аваль” оголошує конкурс на заміщення посади начальника управління координації аудиту філійної мережі

Функціональні обов’язки:
Організація і координація роботи Управління, контроль за виконанням працівниками Аудиту поставлених завдань.
Забезпечення адміністративного контролю за роботою підрозділів Аудиту.
Організація і проведення аудиту та в подальшому моніторингу по результатах проведених перевірок діяльності структурних підрозділів Банку з метою аналізу, оцінки систем внутрішнього контролю, політики, процедур Банку, що стосуються адекватності, відповідності, ефективності та точності бухгалтерських даних і збереження активів Банку.
Вивчення, аналіз, узагальнення матеріалів аудиторських перевірок Аудиту. Систематизація типових недоліків у роботі Банку та визначення причин що їх утворюють.
Підготовка аудиторських звітів, висновків та надання рекомендацій за підсумками аудиторських перевірок з метою забезпечення ефективного управління банківськими ризиками.
Розробка та надання Головному аудитору планів роботи на рік та звітів про виконану роботу у визначені терміни, тощо.
Здійснення перевірок організації роботи працівниками Аудиту з виїздом до дирекції/філіалу/відділення.
Участь в перевірках та співпраця з працівниками Служби внутрішнього аудиту.
Ініціювання, організація та прийняття участі у проведенні семінарів для співробітників Управління.

Кваліфікаційні вимоги :
Повна вища економічна освіта
Досвід роботи: в банківській системі на економічних посадах не менше трьох років, в т.ч. на керівних посадах – не менше року.
Вимоги до знань та умінь:
знати:
- основні положення Законів України «Про банки та банківську діяльність», «Про Національний банк України», «Про аудиторську діяльність», нормативно-правові акти НБУ, постанови та розпорядження КМУ що стосуються діяльності банків;
- методичні та нормативні документи по організації бухгалтерського обліку і фінансів, права, інформаційних технологій, управління активами та пасивами, фінансового, організаційного менеджменту Банку та складанню звітності;
- методи аналізу діяльності банку;
- державну мову, досконалий рівень володіння англійською мовою.
вміти:

Добре орієнтуватись з питань банківського, господарського законодавства.

Користуватись комп’ютером, розумітися на внутрішній інформаційній системі банку.

Резюме надсилати з позначкою «начальник управління координації аудиту».


57. аудиторы, финансовые аналитики

Должность: провідний експерт відділу фінансового контролінгу
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного експерта відділу фінансового контролінгу

Функціональні обов’язки:
Розробка та оновлення системи звітності з продажу для регіонів
Участь у процесах бюджетування та складання прогнозів для сегментів PI/SME
Участь в організації забезпечення необхідною звітною інформацією керівництва підрозділів роздрібного бізнесу
Вимоги до кандидата:
Вища економічна освіта
Досвід роботи в банківській системі аналітиком від 1 року, досвід в сфері контролінгу буде перевагою.
Вимоги до знань та умінь:
Досконале володіння Excel, аналітичні здібності, знання англійської мови.

Резюме надсилайте з позначкою “фінансовий контролінг”


58. специалисты по банковскому страхованию

Должность: провідний економіст (МСБ)
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного економіста відділу продуктів
Функціональні обов’язки:
Контроль за проведенням взаєморозрахунків між банком та страховими компаніями;
Розробка вимог щодо умов страхування – страхових продуктів;
Допомога в організації робочого процесу регіональним підрозділам Банку (в частині співпраці з СК);
Моніторинг ринку страхових послуг, тощо.
Вимоги до кандидата:
Освіта: вища економічна за напрямком підготовки “Економіка та підприємництво”, “Фінанси”
Досвід роботи від 1 року - у банківській та/або страховій сферах
Вимоги до знань та умінь:
Впевнений користувач ПК, знання англійської мови,
Знання страхового ринку України та страхових продуктів.
Особистіні якості:
старанність, акуратність, відповідальність, ініціативність, готовність вчитися.
Резюме надсилайте з позначкою “економіст відділу продуктів МСБ”
59. менеджеры по продаже банковских продуктов и услуг

Должность: Головний економіст по роботі з мультинаціональними компаніями
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного економіста по роботі з мультинаціональними компаніями

Функціональні обов’язки:
залучати нових мультинаціональних корпоративних клієнтів на обслуговування ;
продаж всіх видів банківських послуг;
підготовка до розгляду Кредитним комітетом Банку кредитних заявок для мультинаціональних корпоративних клієнтів та виносити їх для подальшого затвердження Кредитним комітетом Банку;
створювати та вдосконалювати процеси комунікацій за всіма необхідними банківськими продуктами для мультинаціональних корпоративних клієнтів на рівні внутрішніх підрозділів, регіональних дирекцій / філій Банку;
контролювати та координувати проходження кредитних заявок для мультинаціональних корпоративних клієнтів; що перевищують ліміти кредитних повноважень регіональних дирекцій / філій Банку на рівні Головного Банку;
Вимоги до кандидата:
Освіта: вища економічна, фінансова;
Досвід роботи : від 3х років на аналогічній посаді,
знання банківських продуктів
Вільне володіння англійською мовою, бажано володіння німецькою або іншими мовами. Комунікативні навички, навички з продажу банківських продуктів. Обов’язковість та вміння досягати результатів в стислі строки .

Резюме надсилайте з позначкою “мультинаціональні компанії”
60. организация банковских процессов, стандарты, отчетность

Должность: провідний експерт відділу фінансового контролінгу
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного експерта відділу фінансового контролінгу

Функціональні обов’язки:
Розробка та оновлення системи звітності з продажу для регіонів
Участь у процесах бюджетування та складання прогнозів для сегментів PI/SME
Участь в організації забезпечення необхідною звітною інформацією керівництва підрозділів роздрібного бізнесу
Вимоги до кандидата:
Вища економічна освіта
Досвід роботи в банківській системі аналітиком від 1 року, досвід в сфері контролінгу буде перевагою.
Вимоги до знань та умінь:
Досконале володіння Excel, аналітичні здібності, знання англійської мови.

Резюме надсилайте з позначкою “фінансовий контролінг”
61. аудиторы, финансовые аналитики

Должность: провідний експерт відділу кредитного ризик-менеджменту
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного експерта відділу кредитного ризик-менеджменту
Функціональні обов’язки:
Ідентифікація та оцінка ризиків для прийняття рішень про видачу кредитів та надання інших банківських послуг, які несуть в собі кредитний ризик, юридичним особам - позичальникам Банку (Корпоративний бізнес).
Оцінка фінансового стану позичальника.
Аналіз інвестиційних проектів, навички прогнозування чистих грошових потоків з метою використання у розрахунках окупності проектів. Проектне фінансування.
Аналіз різних галузей економіки.
Прийняття участі в удосконаленні методології оцінки кредитних ризиків в банку.
Вимоги до кандидата:
Освіта: вища економічна за напрямком підготовки “Банківська справа”,
“Економіка та підприємництво” “ Фінанси”
Досвід роботи не менше 1-2-х років в Банку в кредитному підрозділі
Вимоги до знань та умінь:
знання фінансового аналізу;
знання законодавчої та нормативної бази, які регламентують діяльність банків та інших кредитних установ у сфері, що належить до компетенції відділу;
чітке уявлення про банківську діяльність;
володіння англійською мовою (розмовна та переклад);
досконале знання комп’ютеру (Windows, MS Office: MS Exsel, MS Access, MS Word, MS PowerPoint).
аналітичні здібності, відповідальність, здатність працювати в команді.
Резюме надсилайте з позначкою “кредитний ризик-менеджмент”


62. специалисты казначейств, расчетных палат

Должность: економіст
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної посади економіста Казначейства
Функціональні обов’язки:
Проведення аналізу бізнес-можливостей щодо впровадження Казначейських операцій в ПЗ “MidasPlus”;
постановка технічних завдань ІТ щодо функціонування Казначейських продуктів;
участь в тестуванні пілотної версії ПЗ “MidasPlus”;
участь в розробці положень, паспортів продуктів, технологічних карт, інструкцій, тощо для реалізації продуктів в ПЗ “MidasPlus”;
підготовка методичних матеріалів, презентацій та навчання працівників Банку для роботи в ПЗ “MidasPlus”;
співпраця зі всіма членами проектної команди та іншими структурними підрозділами RI в процесі впровадження ПЗ.
Вимоги до кандидата:
вища, бажано економічна або математична;
Досвід роботи : не менше 2-х років у банківській системі (казначейські операції, бек-офіс)
Вимоги до знань та умінь:
аналітичне мислення,
володіння англійською мовою,
володіння ПК.
Резюме надсилайте з позначкою “Казначейство”


63. главный бухгалтер, директор по экономике, финансовый директор

Должность: менеджер проектів з фінансового контролю
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної
посади менеджера проектів з фінансового контролю

Функціональні обов’язки:
- здійснення загального менеджменту проектів з фінансового контролю;
- координація робочих груп щодо цих проектів;
- удосконалення систем, процесів та інструментів бухгалтерського обліку та контролінгу;
- підготовка аналітичних звітів Ad Hoc.

Кваліфікаційні вимоги:

Повна вища освіта за напрямком «Фінанси», «Бухгалтерія та облік» або «Економіка та підприємництво».
Додаткова фінансова освіта (FCA, IFRS, ACCA) або сертифікат з управління проектами за стандартами PMI.

Досвід роботи: не менше 3-х років роботи, пов’язанної з фінансовим аналізом, контролінгом або аудитом та звітністю. Бажано в банках або у великих міжнародних компаніях.

Вимоги до знань та умінь:
- глибокі знання процесів бухгалтерського обліку та контролінгу;
- вільне володіння англійською мовою;
- навички управління проектами.

Індивідуально-психологічні особливості: орієнтація на досягнення високого результату;
здатність працювати під тиском, гнучкість у прийнятті рішень, організованість.

Резюме надсилайте з позначкою “менеджер проектів з фінансового контролю”64. менеджеры по обслуживанию корпоративных клиентов

Должность: главный / ведущий экономист по корпоративному кредитованию
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль объявляет конкурс на замещение вакансии главный / ведущий экономист по корпоративному кредитованию
Функциональные обязанности:
Анализ и подготовка заявок на кредитование корпоративных клиентов, которые превышают лимиты полномочий региональных дирекций (филиалов) банка;
Координирование процесса рассмотрения заявки службами Центрального офиса;
Вынесение заявок на Кредитный комитет Центрального офиса;
Участие в создании (внедрении) документации, регламентирующей деятельность вертикали корпоративного бизнеса;
Профессиональное консультирование сотрудников дирекций (филиалов) по вопросам деятельности вертикали корпоративного бизнеса;
Подготовка отчетности.
Требования к претендентам:
Образование: высшее экономическое;
Опыт работы: в подразделениях, занимающихся кредитованим корпоративних клиентов не менее 2-х лет;
Знание законодательства Украины, регулирующего банковскую деятельность и деятельность предприятий, в том числе нормативной базы НБУ, относительно обслуживания и деятельности клиентов – юридических лиц;
Знание банковских продуктов для корпоративных клиентов и наличие опыта в их продажах;
Знание английского языка (дает дополнительное преимущество);
Коммуникабельность.
Резюме просим высылать с пометкой “корпоративное кредитование”


65. менеджеры по продаже банковских продуктов и услуг

Должность: Бізнес-експерт
Дата: 25/10/2007
Описание:
Бізнес-експерт за напрямком корпоративного бізнесу в проектній групі з впровадження нового програмного забезпечення ОДБ Банку

Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної
посади бізнес-експерта


Функціональні обов’язки:
Довгострокова робота (3-5 років) у Проектній Групі Банку, що включає у себе бізнес-експертів, ІТ-фахівців, фахівців бухгалтерського обліку та міжнародних консультантів;
проведення аналізу бізнес-можливостей щодо впровадження продуктів та послуг для корпоративних клієнтів у нове програмне забезпечення (ПЗ), надане провідною міжнародною консалтинговою компанією, а саме: а) вивчення суті, мети цих продуктів, основних подій, передумов, процесів, що забезпечують надання таких продуктів у банку, відповідного бухгалтерського обліку і законодавчої бази, б) вивчення можливостей нового ПЗ для впровадження корпоративних продуктів і послуг Банку;
постановка технічних завдань ІТ-фахівцям (членам Проектної Групи) щодо функціонування продуктів та послуг у новому ПЗ;
участь у розробці корпоративних продуктів, положень, технологічних карт, методичних матеріалів, презентацій для роботи у новому ПЗ.
Вимоги до кандидата:
Вища економічна освіта за напрямом підготовки “Банківська справа” або “Фінанси”.

Досвід роботи у банківській сфері не менше 3-х років, з них не менше 1-го року практичного досвіду роботи з юридичними особами в напрямку розробки нового та внесення змін в існуючий продуктовий ряд корпоративних банківських продуктів та послуг.

Перевага надається фахівцям, що мають досвід роботи з поточними, транзитними, картковими рахунками та системою “Клієнт-Банк”.

Бажаний досвід співпраці з IT в напрямку впровадження нового ПЗ або вдосконалення старого ПЗ, досвід роботи з міжнародними консалтинговими компаніями. Бажаний досвід роботи у великих системних банках.

Вимоги до знань та умінь:
Законодавство України, інструктивні та нормативні документи, що регулюють банківську діяльність у напрямку надання послуг юридичним особам.
Знання банківських продуктів для юридичних осіб (зокрема: обслуговувння поточних, транзитних та карткових рахунків).
Досвід написання положень, технологічних карт, типових договорів, проведення презентацій і семінарів.

Вільне володіння державною, російською мовами; англійською мовою - на рівні вище середнього (як усно, так і письмово)

Досвідчений користувач ПК (MS Word, MS Excel, MS Access, MS Power Point). Розуміння принципів роботи ОДБ.

Індивідуально-психологічні показники:
Високий рівень комунікабельності, ініціативність, організованість, відповідальність, спрямованість на результат та довгострокову (3-5 років) співпрацю у Проектній Групі (як мінімум до закінчення проекту). Вміння наполегливо вирішувати поставлені завдання. Вміння працювати у команді.
Додатково:
Конкурентноспроможна оплата праці, суттєві бонуси!

Міжнародні консультанти проводять регулярні тренінги і семінари (у тому числі закордоном) для членів проектної групи з основних принципів роботи нового програмного забезпечення!

Відмінна можливість підвищити обсяг своїх знань і вмінь з організації корпоративних продуктів і послуг у великому системному банку, та отримати міжнародний досвід роботи у зазначеному напрямку!

Резюме надсилайте з позначкою “Бізнес-експерт корпоративного бізнесу ”
66. менеджеры по обслуживанию корпоративных клиентов

Должность: Бізнес-експерт за напрямком корпоративного бізнесу в проектній групі з впровадження нового програмно
Дата: 25/10/2007
Описание:
Райффайзен Банк Аваль оголошує конкурс на заміщення вакантної
посади бізнес-експерта


Функціональні обов’язки:
Довгострокова робота (3-5 років) у Проектній Групі Банку, що включає у себе бізнес-експертів, ІТ-фахівців, фахівців бухгалтерського обліку та міжнародних консультантів;
проведення аналізу бізнес-можливостей щодо впровадження продуктів та послуг для корпоративних клієнтів у нове програмне забезпечення (ПЗ), надане провідною міжнародною консалтинговою компанією, а саме: а) вивчення суті, мети цих продуктів, основних подій, передумов, процесів, що забезпечують надання таких продуктів у банку, відповідного бухгалтерського обліку і законодавчої бази, б) вивчення можливостей нового ПЗ для впровадження корпоративних продуктів і послуг Банку;
постановка технічних завдань ІТ-фахівцям (членам Проектної Групи) щодо функціонування продуктів та послуг у новому ПЗ;
участь у розробці корпоративних продуктів, положень, технологічних карт, методичних матеріалів, презентацій для роботи у новому ПЗ.
Вимоги до кандидата:
Вища економічна освіта за напрямом підготовки “Банківська справа” або “Фінанси”.

Досвід роботи у банківській сфері не менше 3-х років, з них не менше 1-го року практичного досвіду роботи з юридичними особами в напрямку розробки нового та внесення змін в існуючий продуктовий ряд корпоративних банківських продуктів та послуг.

Перевага надається фахівцям, що мають досвід роботи з поточними, транзитними, картковими рахунками та системою “Клієнт-Банк”.

Бажаний досвід співпраці з IT в напрямку впровадження нового ПЗ або вдосконалення старого ПЗ, досвід роботи з міжнародними консалтинговими компаніями. Бажаний досвід роботи у великих системних банках.

Вимоги до знань та умінь:
Законодавство України, інструктивні та нормативні документи, що регулюють банківську діяльність у напрямку надання послуг юридичним особам.
Знання банківських продуктів для юридичних осіб (зокрема: обслуговувння поточних, транзитних та карткових рахунків).
Досвід написання положень, технологічних карт, типових договорів, проведення презентацій і семінарів.

Вільне володіння державною, російською мовами; англійською мовою - на рівні вище середнього (як усно, так і письмово)

Досвідчений користувач ПК (MS Word, MS Excel, MS Access, MS Power Point). Розуміння принципів роботи ОДБ.

Індивідуально-психологічні показники:
Високий рівень комунікабельності, ініціативність, організованість, відповідальність, спрямованість на результат та довгострокову (3-5 років) співпрацю у Проектній Групі (як мінімум до закінчення проекту). Вміння наполегливо вирішувати поставлені завдання. Вміння працювати у команді.
Додатково:
Конкурентноспроможна оплата праці, суттєві бонуси!

Міжнародні консультанти проводять регулярні тренінги і семінари (у тому числі закордоном) для членів проектної групи з основних принципів роботи нового програмного забезпечення!

Відмінна можливість підвищити обсяг своїх знань і вмінь з організації корпоративних продуктів і послуг у великому системному банку, та отримати міжнародний досвід роботи у зазначеному напрямку!

Резюме надсилайте з позначкою “Бізнес-експерт корпоративного бізнесу ”
67. специалисты АХО, МТО, отделов логистики

Должность: Central Procurement Division Assistant
Дата: 25/10/2007
Описание:
RAIFFEISEN BANK AVAL
is seeking highly qualified professionals for positions Central Procurement Division Assistant
Main Tasks & Responsibilities
• Assist the team of the Division
• Conduct communication with HO in Vienna
• Administration
Qualification
• Completed higher Education
• Assistant experience 1+ years
• Experience in procurement – desirable
• Fluent English
We guarantee:
• Competitive remuneration
• Professional and career growth
• Work cheek by jowl with professionals in dynamic environment

Please, send your CV to the e-mail: vacancy@aval.ua
In the subject please indicate the name of the position which you are applying on.Анонсы
свадебный фотограф в Днепропетровске .

Театральная афиша Днепропетровска

отдых в Коктебеле

Начало / Новости / Вакансии / VIP-вакансии / Резюме / Добавить вакансию / Добавить резюме / Поиск / Статьи / _Партнеры_По вопросам размещения, сотрудничества и рекламы
обращайтесь:
e-mail: bankpersonal@mail.ru Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.